Napíšte nám


Sem nám môžete napísať, čo vám v Krupine prekáža. Rozbité cesty, schátralé ihriská, upadajúca kultúra – tu majú priestor vaše sťažnosti na problémy, ktoré vnímate v Krupine a chcete, aby ich mesto riešilo. Môžete sa tak priamo podieľať na tvorbe nášho programu a priorít, ktoré si ako budúci primátor a poslanci stanovíme. Ak v nás vložíte dôveru a zveríte nám do rúk riešenie problémov Krupiny, budeme sa vážne zaoberať vašimi podnetmi a tie, ktoré získajú najviac hlasov, sa stanú súčasťou nášho programu. Kandidujeme spoločne pre lepšiu Krupinu pre vás, jej obyvateľov, a preto je pre nás vaša spätná väzba mimoriadne dôležitá.

6 komentárov k “Napíšte nám”

  1. Dobrý deň.
    Mne osobne najviac prekáža že okolo obeda nie je v centre mesta kde zaparkovať a mesto je preplnené autami. Najhoršie je to keď idete napríklad k doktorovi.
    Ďakujem.

  2. Dobrý večer, 1. Chýba Krupine – kultúrny dom (väčšina podujatí sa presúva do okolitých dedín, či už svadby,plesy atď…) 2. Spraviť cestu/trasy pre korčuľovanie a bicyklovanie. 3. Obnoviť detské ihriská ( vymalovanie, častejšie meniť piesok) 4. Obchvat 5. Viac kultúrnych podujatí 6. Správanie športového ihriska (tartanova drahá, atď…) 7. Sačky s košami pre psičkarov ako je to aj v druhých mestách. 8. Spraviť verejné toalety od skorších hodín (napr. Od prvého autobusu po posledný min. po 20 hod . ps :ľudia co prídu okolo 20 hod alebo skôr nemajú kam ísť na zachod). 9. Ak by sa dal obchodný reťazec- Lidl vybaviť aby tu bol. Ďakujem , že som sa mohla vyjadriť .

  3. Bolo by sa snažiť dostať do mesta viac podnikov, kvôli práci. Taktiež mi neskutočne prekáža rozširujúca sa Coop Jednota, namiesto Billy do, ktorej skoro nikto nechodí, sa mal radšej postaviť Lidl. Nakoniec v priskume si to väčsina krupinčanov želala. Tak kto?a kde? Komu? Zacvakal aby sem Lidl neprišiel. Určite by ste sa mohli posnažiť dotiahnúť lepšie a výhodnejšie obchodné reťazce.

  4. Dobry den.V prvom rade je potrebny obchvat,dalej riesenie s parkovanim aut,pretoze chodci nemaju kadial chodit,kedze auta si v Krupine parkuju kde chcu.Zisiel by sa nam nejaky cyklochodnik lebo clovek sa nema kde s detmi bicyklovat.A novy obchodny retazec napr.Lidl alebo Kaufland lebo sme okresne mesto a mame len coop jednotu na kazdom rohu,tesco a Billa,ktora tu ani nemusi byt lebo je predrazena.Zatial vsetko.Dakujem

  5. Dobrý večer,,V krupine chýba poriadna nemocnica chcela by som sa spytať či bude aby nemusel kazdy chodit do zvolena.to chyba najviac v Krupine každy odchadza preto z krupiny…Aj ja by som chcela aby bol Lidl v Krupine Dakujem..

  6. Dobry deň, ja si myslím, že v Krupine by sa malo organizovať viacej kultúrnych alebo športových podujatí. Hlavne tie športové podujatia, by ich tu malo byť viacej a mali by byť rôznorodejšie. A ešte urobiť cyklochodník.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *