Dokončili sme náš Program pre lepšiu Krupinu


Sformovali sme širokú koalíciu aj preto, aby sme spojili ľudí rôznych vekových skupín s rozličnými povolaniami a vnímaním nášho mesta. Vďaka pluralite názorov a rozdielnemu usporiadaniu priorít sme dokázali spísať drvivú väčšinu problémov, ktoré trápia obyvateľov Krupiny. Teraz vám prinášame naše riešenia týchto problémov – Program pre lepšiu Krupinu.

V našom programe sme sa sústredili na všetky dôležité oblasti fungovania mesta – bezpečnosť, doprava, inovácie a smart technológie, sociálna starostlivosť a pomoc seniorom, podpora mladých, rekonštrukcia športovísk a presadzovanie zdravšieho životného štýlu, ale napríklad aj zachovanie ľudového poľovníctva pre obyvateľov Krupiny.

Sústredíme sa na skutočné problémy, ktoré sme zozbierali aj vďaka vašim podnetom. Rozprávali sme sa s vami v uliciach nášho mesta, písali sme si s vami na Facebooku aj na našom webe. Patrí vám jedno veľké ďakujem za vašu podporu a ochotu podeliť sa s nami o to, čo vás v Krupine trápi.

Náš program je otvorený dokument. To znamená, že ak v ňom niečo chýba, neznamená to, že to v ňom časom nepribudne. Aj naďalej budeme chodiť medzi vás, Krupinčanov, a diskutovať s vami o našich riešeniach. A ak sa ukáže, že sme na niektorý problém nášho mesta nereagovali dostatočne, zaradíme ho do programu. 

Preto vás prosíme, píšte nám vaše názory, diskutujte s nami, kritizujte, dopĺňajte, navrhujte zmeny. Budete mať možnosť tak urobiť aj na našom najbližšom stretnutí v utorok o 15:00 na Majerskom rade (na parkovisku pri umývárke) a vo štvrtok o 15:00 pri Malom rínku na Námestí SNP. Náš program si môžete stiahnuť aj ako .pdf tu.

Tešíme sa na vás.